| DreamingAboutYou a întrebat:

URGENT, spuneti-mi va rog cum sa fac ca pe facebook dor eu sa-mi pot vedea profilul. Multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| deavolu a răspuns:

In coltul drept sus langa acasa unde te deconectezi ai optiunea ''Setari de confidentialitate''

| MoneyMoney a răspuns:

"Edit Profile" > "Privacy Settings" > "Private"! happy Dar stiai si tu asta!

| Updew a răspuns:

Te duci sus in stanga la Privacy settings. Alegi custom, si ai acolo cine iti poate vedea profilul. Alegi doar tu. Ii dai salveaza si gata happy

| Schmetterling a răspuns:

Buna. Te duci la setari, Privacy settings, Control Your Default Privacy, Custom si de acolo alegi ce vrei.