| vladlove123 a întrebat:

Urgent TPU, eu am un profil pe fb si dupa acel profil adica nu pagina si am creeat o pagina dupa acel profil si am pus in afara de mine inca un admin, acel admin imi poate intra la mine pe profil?

Răspuns Câştigător
| Anee94 a răspuns:

Nu, nu iti poate intra, adica sa posteze sau sa comenteze in numele tau, dar ca orice prieten adaugat ( daca iti e prieten) iti poate vedea peretele, fotografiile si informatiile. Funda? (PS: NU iti fa griji, nu iti poate intra pe elwinking

4 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Nu poate sa intre in profilul tau, e imposibil, numai pe acea pagina poate intra happy funda?

| Buburuza2222 a răspuns:

Nu, nu poate intra pe contul tau!

| MikiRozy a răspuns:

Nu, nu poatewinking, el poate vedea decat pagina.

| MarySelly a răspuns:

Da,poate sa intre la tine pe profil