| BadAngel3 a întrebat:

Urgenta TPU! Sunt pe laptop si am varsat din geseala putina oja pe el si apoi am dat u acceton, iar acum au aparut nste pete albe. Cu ce le pot scoate?

Rog seriozitate

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Acele pete arata de fapt culoarea originala a laptop-ului pentru ca laptop-ul inainte sa fie scos in magazin este vopsit. Deci tu ai spalat vopseaua de pe laptop...

| BadAngel3 explică (pentru lpavel):

Mi-am dat seama. Dar speram sa gasesc o metoda sa le scot ca sa nu vada parintii asa ca... Eventual m-am gandit ca poate il vopsesc in partile albe, dar na laughing

| Ineys a răspuns:

Cred ca s-a luat vopseaua de pe laptop.laughing

| BadAngel3 explică (pentru Ineys):

La asta m-am gandit si eu laughing