| aLLf0roNe a întrebat:

Va aparea O tableta Apple mai tehnologizata FUNDA

3 răspunsuri:
| bambi12313 a răspuns:

Imagineaza-ti ca tableta este precum un telefon mobil. daca azi a iesit unul cu camera de 3 maine va iesi cu siguranta unul cu camera de 5. orice aparat din zilele noastre, pe zi ce trece devine din ce in ce mai performant.

| aLLf0roNe explică (pentru bambi12313):

Ma crezi prost? normal ca stiu cei aia tableta si ca e performanta da` eu v-am intrebat daca aveti informatii daca apare ceva nou.

| bambi12313 a răspuns (pentru aLLf0roNe):

Eu ti-am facut referire la tableta ca este precum un telefon mobil in sensul ca daca azi apare un telefon nou maine are altul si mai performant. M-am referit ca este imposibil sa nu apara o tableta mai performanta insa se pare ca nu ai inteles ce vroiam sa-ti spun.