| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ajutati-ma am cumparat un radio gen casetofon care are intrare usb si sd am bagat un stick in format fat32 si cu melodii direct in el si nu merge am apasat pe butonul mp3 ca sa-l setez si apoi play dar nu merge.

Dau funda

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Formatul fat32? este suportat de acel "radio stick"
Zi-mi si mie marca, sa caut niste informatii mai complexe.

| Nicu47 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut,marca radio-ului este waxiba xb951rec

| simpluone a răspuns:

Incearca cu un stick cu capacitate mica. 1GB. Nu am cartea tehnica deci merg pe incercari. Melodiile sa fie in format mp3, fara nici un director, si incearca nume la fisiere cat mai scurte. Daca nici asa incep sa cred ca e portul bulit.

| Nicu47 a răspuns (pentru simpluone):

Mersi ori cum dar am rezolvat am cumparat un SD care intra in el microSD-ul
si ia meldiile direct se aude foarte tare dar cand il dau la blana vibreaza carcasa

| simpluone a răspuns (pentru Nicu47):

Asta din cauza ca este un aparat ieftin. Plastic fara ramforsari.