| antonio20 a întrebat:

Va rog ajutati-ma am un laptop TOSHIBA cu windows 7 Home Premium 32-bit cu procesor AMD Athlon (tm) II P320 Dual-Core Processor (2 CPUs) 2, 1 GHz Merioy de 4096MB Ram si nu pot instala NVIDA deoarece imi spune (This graphics driver could not find compatibile grapics hardware) va rog ajutati-ma!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Intra pe site-ul producatorului, cauta modelul laptopului tau, si descarca de acolo cel mai recent driver pentru placa video. Atentie, sunt 2 tipuri de drivere : cele pe 32 si cele pe 64 biti. In cazul tau, descarca driver-ul pe 32 biti.

Bft!

| antonio20 explică (pentru Jipa95):

Terog incearca tu si scriemi linkul

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

De ce ai pus windows pe 32 si nu pe 64 bit?

| K0sti a răspuns:

Pai de unde stii ca e nVidia?