| RobertTpuCont2 a întrebat:

Va rog ajutati-ma!
Azi am cumparat un xbox one 500 gb si un joc: mortal kombat xl.
Am instalat dupa cd.Cd-ul e in stare perfecta. Dupa am pornit jocul.S-a pornit si scria mortal kombat xl (asa se aprinde) si dupa s-a inchis.Am mai incercat si mereu se inchide.Se deschide 5 secunde si se inchide.Am mai dat si restart dar degeaba.Nu porneste jocul. Daca va pricepeti va rog sa imi scrieti aici! Daca imi merge dau funda.

1 răspuns:
| GebuIonut a răspuns:

Eu zic mai bine ai faci retur si iti cumperi un ps 4 este putin mai scump dar merita...