| D33ajust4you a întrebat:

Va rog ajutati-ma! Dau si funda! Am un aparat foto samsungSt65 de cateva luni si nu mai merge sa il aprind asa ca m-am gandit ca poate e descarcat de tot si l-am pus sa se incarce si inloc sa fie lumina indicatoare verde sau rosie e galbena si tot palpaie, s-a stricat? Help please! crying

1 răspuns:
| HyperyeN a răspuns:

Cel mai sigur dul la un service poate te pot ajuta cei de acolo! e greu de dat un raspuns daca nu ai si obiectul in fata!