| marinel1 a întrebat:

Va rog ajutati-ma

imi da eroare asta;

Could not load DLL library D/:return to castle wolfenstein /return to castle wolfenstein
/.../Extras/Cs/Getinfo.dll.The specified mmodule could not be found

Cand vreau sa joc RETURN TO CASTLE WOLFENSTEIN, CAND VREAU SA-L INSTALEZ DEFAPT, FUNDA PRIMULUI RASPUNS AJUTATOR, MERSI

Răspuns Câştigător
| Bijutierul1 a răspuns:

D/: inseamna unitatea de disc(cd) cate cd iti trebuie sa instalezi jocul. poate iti trebuie 2 cd. e clar ca nu gaseste unul dintre fisiere! Daca ai instalat deja si nu porneste ai nevoie de crack(cateva fisiere care le adaugi de pe net ca sa iti mearga jocul tau copiat!). poate te ajuta...

1 răspuns:
| ihategipsy a răspuns:

Ai instalat framework? mie la fel imi dadea erori ca nu il aveam instalat desi am pc bun frameork 4 il gasesti sa il download-ezi dupa net este free are vr-o 100 mega si programul asta iti trebuie neaparat pentru jocuri alaturi de Microsoft x si altele instaleazale si aprobe si vezi dk iti merge