| Pisicuta07 a întrebat:

Va rog, dati-mi repede un site de unde pot descarca Bsplayer cu ajutorul caruia sa vad si videoclipuri, nu doar sa ascult muzica. URGENT. la cel mai bun si rapid raspuns dau funda!

7 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Decât mizeria aia comercială mai bine asta:
http://www.videolan.org/vlc/
e mult peste prostia aia de BS player care a fost cândva bun, acum 10 ani, dar acum a devenit o ruină.Vlc-ul îți vareda toate formatele filme și poți asculata muzică, poți să vezi TV on line, etc.Este un soft destul de inteligent și da este portat de le linux.Succes

| Cronki a răspuns (pentru DeyCj):

Daca imi cauta si descarca subtitrarile in romana cum face si bsplayer, jur ca acum il descarc!

| DeyCj a răspuns (pentru Cronki):

Daca îl setezi să faca asta da o va face.Dar nu recomand asta că este un risc imare de securitate, risc ignorat de mulți dintre voi.

| CoL00SaL a răspuns:

Http://bsplayer.joydownload.com/? c=123&gclid=CMrjm4DKzL0CFZShtAoduQ4AOQ