| AylinS a întrebat:

Va rog din suflet ajutati-ma.
Mi-a aparut o eroare in pc din cauza careia abia am putut intra aici pe site(nicaieri nu pot intra decat foarte greu).
Scrie asa " The application or DLL C:\Program Files\Bonjour\mdnsNSP. dll not a valid Windows image. Please check this against your installation diskette.
Va rog din suflet ajutati-ma sa-l "repar".

2 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Intra in control panel, add/remove programs(sau programs and features pentru vista/7) si dezinstaleaza bonjour asta.

| play_5784 a răspuns:

Te duci in start> run > si scrii regsvr32 mdnsNSP.dll, dupa care dai restart