| Seas0nQui7 a întrebat:

Va rog din suflet cei care va pricepeti in calculatoare, ajuta-i-ma``! De ce cand vreau sa fac un server de metin2 cu virtual pc, cand deschid virtual pc imi apare cea mai ditrusa eroare``! Microsoft Visual C++Runetime Library! Runetime Error! R6002 -floating point not loaded~! Ce este prostia aia nu o mai suport cum sa scap de eroarea asta am incercat pe internet si nu ma ajutat cu nimic sper ca ma pot baza pe voie ``! Multumesc mult! Fundita!

4 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Trebuie sa instalezi ultimul visual c++ redistributable, daca nu, incearca alta versiune de server metin.

| Anonymus314 a răspuns:

Ai un virus,
foloseste: http://www.superantispyware.com/ pentru a scapa de virus
fixeaza pc-ul de erori
dezinstaleaza si instaleaza jocul din nou.

| Darius1994 a răspuns:

Foloseste VirtualBox e mult mai bun.
Funda?