| mara_9541 a întrebat:

Va rog e urgent sa imi zica cineva de ce nu pot scrie sau sterge un fisier in adobe. Vreau sa modific scrisul si sa adaug niste clipart-uri dar nu pot.va rooog e urgent.Imi trebuie alt program?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca fisierul este in format pdf si cel care l-a facut a interzis modificarea. Il poti modifica doar daca il convertesti in Word ori daca folosesti Adobe Acrobat. Succes si numai bine!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://free-pdf-to-word-doc-converter.ro.malavida.com/......ta-windows ai un convertor gratuit. Numai bine!