| HrănescPorciCuLingurţa a întrebat:

Heeelp! E urgent! Cum fac ca in Microsoft Word 2003, dupa ce scriu ceva, si vreau sa modific o litera sau un simbol, mi se sterge pe rand(cu cat adaug, respectiv schimb mai multe litere) ceea ce urmeaza si ajung la un dezastru total? Dau FUNDA si VOT!

2 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

Nu ştiu când se întâmplă asta.dar eu dau pe butonul Insert si pot sa sterg ceva fara sa mi se mai intample ceva big grin.

Zi-mi dacă îţi funcţionează.

| Lime a răspuns:

Inchide documentul dupa ce l-ai salvat si apoi redeschide-l. Nu e ceva oficial dar la mine functioneza.