| comancristina99 a întrebat:

Va rog frumos ajutati.ma si pe mine! nu pot sa mai ma loghez pe facebook.ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| vega358 a răspuns:

A intrat cineva pe contul tau! ai grija si schimba parola

| NuTzu77 a răspuns:

Ai optiunea forgot password, completezi un mic formular, insa e necesar sa stii pe ce email ai facut contul de facebook pentru expedierea detaliilor contului... Daca nu-ti mai poti accesa nici email-ul nu cred ca mai poti face ceva sa-ti recuperezi contul de facebook...

| Ghiza_Mihnea_1997 a răspuns:

Depinde...daca ti-ai uitat parola intri pe www.facebook.com si dai la,, Ai uitat parola?"!(Dupa ce ai dat pe aceasta varianta trebuie sa fii asigurata ca email-ul cu care te-ai inregistrat ii sti parola si numele!)Aici o sa te puna sa pui adresa de email!(ex:florin87@yahoo.com,mateiflorea4@yahoo.com)! Dupa aia pe mail o sa iti vina un mesaj unde o sa iti dea un link unde te poate duce pe un site in care ii poti schimba parola fara sa o sti pe cea vechie!