| xRadu a întrebat:

Va rog frumos daca puteti sa imi dati driverul ati radeon 4330 pentru windows 8 rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Nu te chinui că îl ai în automatic Updates/optionals updates. Windows 8 fiind că e un fel de Windows 7 cu interfață de mobil are driverele acolo în automatic updates, dar trebuie prima să îl configurezi pe noptufy me but don't automaticly download or install them.Acolo precis vei avea ultima versiune și driverul ce 100% funcționează la potențial maxim cu ce hardware ai.Succes

3 răspunsuri:
| bogdyi a răspuns:

Placa video e destul de veche, cativa ani buni, dar intra pe ati.com si cauta pe acolo, noroc!

| Trynda a răspuns:

Merg si cele de pe windows 7. Daca ai ultimul driver nu iti trebuie altul.

| dulgherunicu a răspuns:

Instaleaza-l cu compatibility mode