| Xena16 a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati, ...doresc sa descarc muzica de pe internet pe telefon.am Samsung galaxy s5 si am descarcat de pe internet si DVDVideoSoft Free Studio-Kopie,prin care pot descarca pe pc ce doresc de pe net.nu stiu cum sa descarc in telefon! sad cand cuplez cablul de date de la telefon la pc, am optiuni numai de import de pe telefon in pc dar nu si invers.va multumesc! scuzati.ma,dar nu ma pricep sa explic mai bine de atat

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Instaleaza dvd soft in pc. apoi cu ajutorul sau descarci muzica din you tube. in final iti trnsferi muzica in telefon.

6 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

ȘTERGE ĂLA!
Ia-ți în PC FLVTO YOUTUBE DOWNLOADER, și bagi link-ul (site-ul) de la youtube în ăla. Acum introduci Cablul USB și te duci la music (în PC) și cauți melodia.
Acum cauți telefonul tău în my computer și te descurci

| Darius2019 a răspuns:

Pai incearca sa intir in memory card saca nu probabil este un programspecial pentru Samsung daca vrei am interesez si te informez.

| Xena16 explică:

Multumesc mult de raspunsuri! Mi.am stors creierii si am reusit! Am cuplat cablul la laptop, s-a deschis o ferastra cu doua optiuni, ...am ales.o pe cea unde era "phone ", ...am inltrat si am gasit " music",... apoi cu DVDVideo Soft Free Studio-Kopie pe care deja il aveam descarcat, am reusit sa incarc pe telefon muzica. Oricum, va multumesc din suflet tuturor!

| anonimuscc a răspuns:

Samsung kies este un propram pe pc, care se ocupa cu transferul foarte rapid de fisiere descarcati melodiile pe pc iar dupa ce instalezi programul de mai sus pe poti transfera usor si foarte repede.
Un program de descarcat ar fi www.youtube-mp3.org ..este un site unde copiezi liku din youtube si ti se va descarca melodia.

| RO_Tattooit_1986 a răspuns:

Hey! Sper că ai reușit să rezolvi problema cu descărcarea muzicii. ^_^ Am observat că ai Samsung Galaxy S5, pe site-ul nostru poți să îl personalizezi cu orice husă, carcasă sau skin cu imaginea ta. :D Acum, de Black Friday, avem reducere 50% la ORICE produs.

Intră și tu pe www.Tattooit.ro și vezi dacă îți plac. :D Zi faină!

Gia

| Zilei_Furia_2000 a răspuns:

Cauta pe google tube mate iar de acolo iti descarci ce muzica vrei e ca youtube doar ca merge sa descarci muzica videoclipurii... sper ca tie de foloswinking