| alina88 a întrebat:

Va rog frumos sa-mi spuneti un program pentru poze, dar ceea ce vreau de fapt sunt frame pentru poze... poate nu sunt explicita, am nevoie de un program cu care sa pot pune la anumite poze cornice, rame...va multumesc >big grin

Răspuns Câştigător
| deny4 a răspuns:

un program ar fi photo shop, sau mai simplu magic photo editor sau pentru efecte dreamlight photo editor, mai sunt photoscape etc,

15 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pachetul Corell Draw si programele anexe.
Poti face ORICE cu ele, indiferent de marime, complexitate etc!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Photoshop este cel mai "comercial"... Mai este si corel draw... Sau... daca mai cauti o sa gasesti si programe free pentru modificat poze. Unul dintre ele este "gimp".

| viorel2c a răspuns:

Intra aici si vezi daca te satisface, caci e destul de micut si nu necesita nici instalare. Alte programe mai mari gasesti tot aici, trebuie doar sa tastezi photo frame in search. http://flmsdown.net/software/69169-ams-framing-studio-2.71-portable.html

| alessandra a răspuns:

Photoshop, Picassa, Gimp.Primul il poti descarca de pe site-ul Adobe, ai free trial 30 zile, apoi trebuie sa platesti; ultimele 2 sunt gratuite, le poti cauta pe google.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sa nu se mai >>>>>>>>>>>

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alina incearca photo scape il folosesc si e bun tongue sper sa te ajutetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.programe de trucat poze.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA
VREAU UN PRO DE POZE FAIN

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi cel mai bun e photoshop desigur sunt si altele da asta e cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau unul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe google picasa3 si descarcal si eu al am e bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoscape

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearka photoshine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca aici poate te va putea ajuta www.photobox.com

| alexandra00 a răspuns:

...photo frames, sau picjoke.com etc