| PastilutzaColorata a întrebat:

Va rog ma ajutati de unde imi pot descarca o lume virtuala foarte performanta cine imi spune primeste fundita happy

Răspuns Câştigător
| IuliaAle a răspuns:

Ai incercat IMVU? happy

5 răspunsuri:
| Gipsy a răspuns:

Da click aici::D
http://download.chip.eu/ro/There-virtual-world-free_3905143.html#...dupa aia descarca acum, dupa aia descarca programul acum! Cu placere!:))

| PastilutzaColorata explică:

Asta nu-i amuzant in there.com nu iti poti lua nici macar o haina dac nu ai therebuks

| PastilutzaColorata explică:

Si IMVU imi face probleme zice download failed

| PastilutzaColorata explică:

Amu imi mere imvu era din cauza problemelor adica errorilor mersi mult iulia bug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai stardoll? daca da contacteazama lancont alisdevoner