| Radeas1 a întrebat:

Va rog, MalwareBytes mi-a gasit un spyware. onlinegames. Imi poate fura datele?
De la ce poate fii acest spyware? Ce face acest virus?

Răspuns Câştigător
| ZeHelp a răspuns:

In primul rand, Malwarebytes este un antivirus mediocru. Iti recomand sa-l schimbi cu unul mai performant, cum ar fi Bitdefender.
In al doilea rand, exista doua posibilitati:
1. Sa fie un avertisment fals.
2. Poate sa fie adevarat, dar daca ar fi fost, antivirusul ti l-ar fi sters automat din computer, dar repet, nu am incredere.

Sa ai un Paste fericit!
~ ZeHelp.

2 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Sterge spyware.

| Bogdy_5524 a răspuns:

Deci sterge acel spyware pentru ca tu o sa devii o victima a hackerilor deci iti spun nu intra pe onlinegames sub un site de jocurii sa o mare afacere a hackerilor unde in varful piramidei e o persoana necunoscuta. Daca te'am ajutat da-mi o fundita