| Catalina3350 a întrebat:

Va rog mult, cine ma poate ajuta. Mi-am facut de curand un blog in www.ucoz.ro si am omis sa intrododuc categoriile si acum nu stiu cum sa intru sa le adaug. Ma poate ajuta cineva? Multumesc mult.

2 răspunsuri:
| ShadoWizz a răspuns:

Intra in setari si de acolo poti modifica oricewinking

| Catalina3350 explică:

Aceasta este adresa blogului meu:http://crina-catalinac.ucoz.ro/blog/
Cum intru in setari?
Mentionez ca sunt incepatoare. M-am tot chinuit dar fara rezultat. Stiam ca trebuie sa intru in panoul de control. Dar nu ma pot descurca. Ma poate ajuta cineva?