| viper1720 a întrebat:

happy. De curand mi-am facut un cont pe Guffins, dar nu mai stiu sa intru pe el.Am intrat pe site dar nimic, nu imi apare.Ma poate ajuta cineva? Sigur ca

Răspuns Câştigător
| ЯάdµСЦ a răspuns:

Pai mie imi merge acum. Dar depinde ce internet folosesti. Asa cred eu. Eu folosesc Google Chrome daca folosesti Opera sau Mozila Firefox o sa-ti mearga asa cred. happy Daca ti-am fost de ajutor si daca este cel mai bun raspuns depinde cum vrei poti sa-mi dai funda. Numai bine! happy