| ItzRivenGod a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati.
Am un telefon Nokia Asha 306, cu multe probleme pe el.
1:Nu pot downloada cele 40 jocuri gratis pe care Nokia mi le ofera deoarece nu pot deschide pagina (imi spune ca nu sunt conectat la net indiferent daca am wi-fi sau 2G pornit)
2:Nu merge Facebook care este deja instalat pe el.
3:Nu pot da update la Store din telefon pentru a downloada aplicatii sau jocuri sau altele.
4:Cand instalez unele jocuri imi apare eroarea "java/lang/outofmemory"dar eu am card de 2 gb si spatiul din telefon e gol.
5:Unele jocuri cer permisiunea de a se conecta la internet,eu le dau permisiunea de a se conecta dar imi spune ca nu exista nici o conexiune sau imi spune ca nu sunt setari pentru GPRS daca am Wi-Fi deschis.
Daca puteti sa ma ajutati cu macar una din cele de mai sus, multumesc mult.
Craciun Fericit!

4 răspunsuri:
| Like_DrSound_1990 a răspuns:

Pai cea mai rapida si sigura metoda de a rezolva probleme e sa revii la setarile din fabrica...

| ItzRivenGod explică (pentru Like_DrSound_1990):

O sa incerc...

| ItzRivenGod explică (pentru Like_DrSound_1990):

Mda...nu gasesc codul de la setarile din fabrica

| ionutzoo1 a răspuns:

Iti ei un alt tel. Daca nu dispui de bani te duci de unde l.ai luat si le spui ca ai o problema si poate ei te pot ajuta