| A0n1mUL a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati. vreau sa imi trimit o melodie de pe laptop pe telefon prin bluetooth si nu imi merge am mai patit la fel mai demult.
deoarece mi-am schimbat numele la telefon la bluetooth si nu mai merge nu mai tin minte cum l-am facut data trecuta sa mearga va rog mult sa ma ajutati dau funda!

Răspuns Câştigător
| Alexandru886 a răspuns:

Salut...pai daca ti-ai schimbat numele la telefon da-i cautare la bluetooth ca sa te gaseasca cu numele nou

2 răspunsuri:
| razvanjonas a răspuns:

Pai ai card bluetooth? sau e de la

| Alexandru886 a răspuns:

Salut...da-i cautare pentru ca sa te gaseascabig grin