| Roxyuy a întrebat:

Va rog sa imi rasp. Am un laptop apple si am sters tastatura cu vata si spirt, de atunci nu mai imi merg toate tastele... Nu inteleg de ce unele m erg si altele nu... Ce pot sa fac

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

Am patit si eu asa...l-am lasat in pace vreo 3-4 zile(scos din priza si bateria scoasa) si dupa aceea a mers ca nou.
Data viitoare cand o stergi ai grija sa pui PUTIN spirt pe vata, daca strangi din vata sa nu picure spirt.happy

1 răspuns:
| unubunnnn a răspuns:

Sa schimbi tastatura...a intrat spirt intre butoane