| anonim_4396 a întrebat:

Am sters tastatura cu spirt astazi, ca de obicei, dar se pare ca am folosit prea mult, ca urmare nu mai functioneaza 5-6 taste.
Exista vreo sansa sa isi revina tastele respective?
In cazul in care nu isi revin, cam cat costa sa inlocuiesc tastatura de la laptop (este un Acer pe care il am de doi ani si ceva)?

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Intre 100-200 ron
http://www.shopmania.ro/......1-61014233

5 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Mai bine cumperi o tastatura de pc, ps2, asa scutesti niste bani.o conectezi la usb.

| express11 a răspuns:

Depinde.sub taste sunt un fel de caciulita din silicon.probabil sau tocit.

| FkThRz a răspuns:

Spirtul este un acid, nu mai ai sanse de remediere. O tastatura noua pentru un Acer nu este foarte scumpa, dar nici ieftina: 100-150 lei.