| crazyduck a întrebat:

Va rog sa ma ajutati am descarcat un program de modificat poze pe nume photoshop iminent si era ceva legat de facebook si eu atunci l-am sters dar nu l-am mai dezinstalet si acum facebookul mi se misca ca melcul si la fel si mess ul ce sa fac ca sa scap de acces program? Va rog mult sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intra in start-control panel-add or remove programs.si il cauti in lista aia si dai remove si sa stii ca s-ar putea sa aiba virusisad fa scanare la pc cu un antivirus bun... daca vrei sa iti recomand antivirus scrii aiciwave o zi cu zambet sa ai:*

1 răspuns:
| crazyduck explică:

Da de unde dau remove?