| RRux a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Am un telefon Samsung Galaxy Mini android v2.2 si as vrea sa-i fac upgrade. Intrebarile mele sunt:
Este gratuit? si Cu ce imi imbunatateste telefonul?

Răspuns Câştigător
| yonutz6399 a răspuns:

E mai bun 2.3 gingerbread... uite aici diferentele :
http://www.geeksdesk.com/android-2-2-froyo-vs-android-2-3-gingerbread/

Fundita?

2 răspunsuri:
| Crysis21 a răspuns:

Da, e moca. intra pe www.sammobile.com pentru a verifica ultimul firmware disponibil pentru modelul tau. Avantaje...bug-uri fixate. Daca aveai anumite probleme cu soft-ul actual probabil acum sunt rezolvate

| monkeyman a răspuns:

Nu cred ca iti imbunatateste tellu da daca da merge mai linnnn