| Clauada a întrebat:

Va rog să mă ajutați. Chiar daca suna comicotragic, am avut un abonament pe YouTube premium. Din păcate nu mai reușesc să îmi recuperez email-ul pe care aveam abonamentul. Cum as putea sa fac? Dacă pentru neplata aș fi suspendata, după ce vor fi bani in cont se va relua abonamentul? Cum se procedează? Va rog... ajutati-ma. Parcă nu mi-ar conveni sa plătesc un abonament după care nici macar nu beneficiez

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In cazul cel mai extrem blochezi cardul si faci altul

| doctorandus a răspuns:

Anuleaza cardul de credit. Primesti alt card de credit. Faci un nou cont de Google. Incepi un nou abonament.