| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine, am vazut ca pe net si pe you tube e nu am sunet vad videoclipuri dar fara sunet, in winamp am sunet dar pe net nu, oare care e cauza?

1 răspuns:
| DeeaPustoaica a răspuns:

Uita-te la setarile netului ma refer la browser. Mozilla, explorer sau ce ai. Cauta toate setarile si optiunile si verifica cu atentie. se poate sa fi acceptat o setare din greseala. Si la youtube verifica si sunetul de la viedo sa nu iti apara un x rosuu. Daca apare, click pe el si regleaza volumul. PA