| yoboss97_5553 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati urgent am un monitor LG flatron w1934s si de cateva saptamani se stinge singur sta 2 secunde si se stinge si am incercat alt monitor si la acela a mers zicetim ce are si nici butonul on/off nu merge

2 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Probabil ca s-a rupt ceva la butonul de power, trebuie sa mergi cu el la un service sa vada putin.

| darkwisper a răspuns:

Ai probleme la alimentarea interna la lcd.
Nu ai ce sa ii faci decat sa il duci la service.
Nici cei de la service nu cred ca se baga la alimentare daca e ceva mai grav.
Acum depinde si unde stai, adica ce localitate, pentru. ca fiecare oras are "mesterii" lui.