| perusita a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti daca telefonul samsung galaxy mini e bun. daca puteti sa-mi spuneti si despre aspectele lui.va multumesc

Răspuns Câştigător
| alexuts28 a răspuns:

Eu am mini si imi tine bateria happy.E foarte bun si sa stii razvy1999 ca si mini are GPS, chat, google, youtube si tot ce mai tine de internet.Mie imi place si sa stii ca nu e mare diferenta dintre un mini si normal, deci nu te lua dupa gurile rele :*

3 răspunsuri:
| Hauhauhau a răspuns:

E dragut, are multe chestii interesante, dar nu prea tine bateria

| ravanoos a răspuns:

Daca vrei Samsung galaxy, nu iti lua mini, ia-ti direct Samsung galaxy i550 e aproape acelasi lucru numai ca e mai mare, tine mai mult bateria, are GPS, are chat si multe altele.Decat sa iti iei mini mai bine nu iei

| ShadowXxX a răspuns:

Salut,telefonul e istet e chiar dragut parerea mea are si un ecran destul de bine conturat si mare si claritatea imaginii este foarte buna.
Pentru un asa zis mini, este foarte mare si frumos.