| AnonimulRo a întrebat:

Va salut pe toti. Imi puteti spune daca exista un program sa fac mai mult loc in discul C de vreo 6 Gbytes, sa fac loc artificial? Si daca nu, cum pot sa fac loc in discul C de 6 Gb din 19.5 Gb (am windows 7)? Ce ar trebui sa sterg si de unde? Ce sa fac? Am nevoie de ajutor.
Va multumesc de ajutor.

2 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Trebuie repartitionat C-ul. Nu poti face nimic, exista programe gen partition magic dar nu poti face nimic. Un 30 GB trebuie lejer pentru win7.

| puscahoreangaion a răspuns:

Incearca disk cleanup sau disk defragmenter! bafta