| oo3 a întrebat:

Vă salut TPU. Am întrebare: Cum pot sa șterg un comentariu lăsat pe Facebook la o postare?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Comentariu lasat de tine sau de altcineva? De tine, pui cursorul pe comentariu si ar trebui sa-ti apara prin interioul lui un buton de editare si unul de stergere si dai acolo. Daca e al altcuiva, nu ai posibilitatea sa-l stergi, doar sa-l raportezi.

3 răspunsuri:
| EstMoi a răspuns:

Dai pe acea bara din dreapta si dai click pe ea si acolo iti va aparea EDITEAZA STERGE sau ÎNCORPOREAZA si dai unde scrie sterge.

| Danaila_Andreea_2000 a răspuns:

Langa comentariu este un mic semn. Apasand pe el, iti va aparea EDITEAZA si STERGE.Tu trebuie sa apesi pe Sterge. Sper ca te-am ajutat

| Danaila_Andreea_2000 a răspuns:

Langa comentariu este un mic semn. Apasand pe el, iti va aparea EDITEAZA si STERGE.Tu trebuie sa apesi pe Sterge. Sper ca te-am ajutat.