| anonim_4396 a întrebat:

Vand The Sims 2 Pets pentru console (Play Station 2) sau il dau la schimb pentru acelasi joc dar care sa functioneze pe PC (calculator, laptop, etc)... Pretul e negociabil, de asemenea si obiectul dat la schimb. Jocul pe care il am in momentul de fata e nou-nout! E minunat, deoarece e Sims, dar ai optiunea sa creezi si animalutele perfecte! Caut repede un cumparator, macar pana in data de 20 Februarie (Luna 02) 2011... Cine doreste sa cumpere?

Răspuns Câştigător
| sorinucu a răspuns:

Am eu The Sims 2 Pets pentru PC original din magazin.

1 răspuns:
| BlueFeeling a răspuns:

Desi in intrebare scrie pana in 20 februarie, va rog inca raspundeti, va rog!