| BiuL a întrebat:

Viber sau Whatsapp? De care aveti, care o folositi mai des care vi se pare mai ok?

Răspuns Câştigător
| DragosFku a răspuns:

Mie imi place mai mult watsapp. Eu il folosesc si ti-l recomand big grin

4 răspunsuri:
| neymar94 a răspuns:

Viber,pentru ca e mai usor de folosit si o interfata mai interesanta! fundita?

| tewutu a răspuns:

Whatsapp este gratis doar un an pentru android si dupa aia trebuie sa platesti pe cand viber este gratuit plus ca poti sa faci si convorbiri audio ca pe skype sau la telefon. Eu iti recomand viber.

| Amalliaa a răspuns (pentru tewutu):

Si pe whatsapp poti face convorbiri audio

| jaladec a răspuns:

Depinde ce vrei. daca vrei sa suni si sa te vezi recomand tango dar daca vrei sa vorbesti recomand whatsapp.