| ssstef99 a întrebat:

Videoclipuri pentru LG a133 sau LG a130 de unde pot lu sau cu ce le pot converti dati-mi un linke pentru a descarca un convertor de calitate pntru video la LG a130 sau a133. FUNDA!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Le poţi converti cu Xilisoft Video Convertor

| ssstef99 explică (pentru AdiSR):

Nu stiu sa-l folosesc si imi trebuie pentru 176x220

| AdiSR a răspuns (pentru ssstef99):

Dacă ţi-ai instalat programul, pe pagina principală, lângă basic settings ai o săgeată îndreptată înspre dreapta. Pe fereastra aia te duci pe "video size" şi scrii acolo "176x220". Mai joacă-te puţin cu programul, poate îi dai de cap. Dacă nu, încearcă alt program