| anonim_4396 a întrebat:

Vinde cineva samsung corby la un pret de 150 lei?

2 răspunsuri:
| Georgiana1998 a răspuns:

Eu am un Samsung corby, dar daca la-s vinde pe 150 lei as fi proasta. Eu am dat pe 700 lei si nah...dar oricum e intr-o stare demna de ingropat, e varza, ecranul e zgariat, asa ca mi-am luat un Galaxy S, iti spun corby e cel mai prost telefon pe care l-am avut vreo data, se zgarie foarte repede, e foarte fragil, si se si mai blocheaza oricat de nou ar fi...

| gabipower a răspuns:

Am nevoie de un tel cu touchscreen la un pret generos pentru mine