| anonim_4396 a întrebat:

VLC este cel mai popular media player atat pentru audio, cat si pentru video? Daca nu, care e cel mai popular pentru fiecare (audio, video)?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cel mai popular player audio pentru Windows cred ca a ramas Winamp.
Pentru video, eu nu am fost deloc multumit de VLC, nici nu mi-am batut capul, am folosit GOM si BS.
In prezent folosesc GOM, Winamp si AIMP (alternativa la Winamp, cu sunet mai bun).

| ToX1c a răspuns:

Eu folosesc ori irfan view, ori winamp, mai des irfan, e mai bine optimizat dupa parerea mea, gen pe aragazu meu de laptop se misca mai bine

| Ionut00007 a răspuns:

Un alt media player bun este si Kmplayer pe care il poti incerca aici: http://www.noulmonden.com/......video.html