| NemNUZ a întrebat:

Voi ce ati alege apple iphone 4s sau samsung galaxy s2?

7 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Personal as alege galaxy s2

| 0rlando a răspuns:

Galaxy S2 din toate punctele de vedere.

Răspuns utilizator avertizat
| positivity a răspuns:

Buna.;]
Pai, eu cred ca as alege Samsung Galaxy S2.; 3 E mult mai rezistent decat telefonul Apple Iphone 4S. =3

| iRaul a răspuns:

Mandous sunt super, dar as lua Galaxy S II'u.
E ecranu mai mare, are procesor de 1. 5GHz sau dual-core de 1. 2GHz, (nu mai stiu sigur) si 1GB RAM...

| mihnea97 a răspuns:

Ca sistem, sunt aproximativ la fel de bune, acum mai depinde doar de firma si de sistemul de operare. Eu as alege iphone fiindca android e inca un sistem nou si da FOARTE multe crushuri. Eu am Samsung galaxy Nexus s, sunt multumit de el, numai ca da multe crushuri. Si al meu are android 4.0, gandeste-te ce ar face android 3.2 de pe s2. Eu am si iPod cu iOS 5.0, si merge f bine, plus ca bateria tine mai mult

| flyingpig a răspuns:

Eu personal Iphone insa trebuie sa te intrebi daca ti-l poti permite

Are cateva avantaje fata de s2 insa e mult mai scump fata de concurentul lui. Daca iti permiti sa dai atata, mergi pe iphone.

De ce?

-rezolutia mult mai buna
-retina display
-constructie si design (ceea ce nu vei gasi la galaxy s2)
-procesorul e usor mai puternic decat s2 desi are frecventa mai mica.
-ios
-siri