| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Voi ce varianta dintre cele 2 preferați di care este mai tare (adica de pe care se vede mai bine) TV pud pe comoda TV sau pus pe Perete!?

7 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu folosesc pe perete, e de mare diagonala si se vede foarte bine, daca mai conectezi si un Playstation sau pur si simplu vizualizezi un film pe 4k e calitate si se vede cat in realitate omul happy

| Celcestietot a răspuns:

Asta tine de preferintele tale, dar de regula in camerele romanesti se pune pe comoda.

| Simpatic a răspuns (pentru Celcestietot):

Noroc ca numai sunt televizoare de acelea late, ca se punea pe el iarasi pestisorul si mileul, ca la romani laughing

| Frank51 a răspuns:

Dacă este TV mare nu încape pe comodă. În 2021 cred că se folosește mai mult pentru device-uri, amplificator, cd/DVD player, etc.

| NLS a răspuns:

Pe perete l-as prefera daca e foarte mare (astfel incat pe comoda ar arata ingrozitor, urias.)
Cum insa personal imi place diagonala de 43inch, aceasta merge foarte bine si pe o comoda, masuta pentru TV, sau chiar locasul interior al multor piese de mobilier pentru dormitor.

Cand ai un TV cu diagonala de 55-65inch++, deja iti da impresia de "cinema-ul saracului", si daca il pui pe perete vei obtine un efect mai imersiv.

Răspuns utilizator avertizat
| Counter123456 a răspuns:

Depinde în ce camera îl pui...in bucătărie și baie merge pe perete iar în dormitor și living sau sufragerie pe comoda. Spor!