| Blackspell57 a întrebat:

Voi ce vpn cu adblock folositi pentru telefon?

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Opera Browser!
Are și AdBlock și VPN inclus!
Și totul e Free!
happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru VPN - hola VPN. Pentru Adblock - aplicația "pure browser" din magazin play.

| cosmin1324 a răspuns:

VPN- Orbot

| NintendoHackers a răspuns:

Folosesc un adblocker cu VPN numit AdGuard. Daca ma intrebi pe mine e foarte bun, mai ales ca te scapa si de reclamele din aplicatii (majoritatea). Il poti descarca de pe site-ul oficial gratis : https://adguard.com/en/download.html

| IriiiRINA a răspuns:

Dacă ai telefon Samsung intra in galaxy apps si descărca extensia adblock plus for Samsung

| AlexByliard2001 a răspuns:

Scuter 4t