| Narcii a întrebat:

Voi chiar credeti ca se mai face iphone 5 daca a murit Steve Jobs? big grin

4 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

laughing Crezi ca doar Steve Jobs stie sa faca un smartphone?
Sunt mii de angajati Apple, sigur deja i-a luat locul cineva lui Steve Jobs.
Deci, sigur se mai face.

| DubstepQueen a răspuns:

Da...poate ca cineva ia luat locul lui Steve Jobs...

| Pimpux a răspuns:

Dupa moartea lui Henry Ford s-a mai fabricat oare masina? tu ce zici?

| blueangel2001 a răspuns:

Buna Steve Jobs a facut doar aplicatiile Iphonului nu el l-a creat Iphone 5 e gata doar ca nu e pus in fabricatie inca.