| GulDan a întrebat:

Voi cum faceti bani pe internet? fara sa platiti.

4 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Foarte simplu: cumperi de la americani si vinzi la francezi! câstig in medie 100 de euroi pe obiect

suntserios
| suntserios a răspuns:

Oferint servicii profesioniste, gen programare, webdesign, seo

| dragosbogdan001 a răspuns:

Cauti sondajele Ipsos. Mi se pare ca pagina lor este www.iap-interactive.com, dar nu stiu sigur. Eu nu am platit nimic. Ei iti trimit sondaje, tu raspunzi si primesti puncte. La 500 pct= 10 lei; 1500 si ceva=50 lei. Primesti cam un sondaj pe saptamana, si poate avea intre 5 si 200 pct, in functie de marime(minute, cam jumatate de ora vine 150 pct, iar aprox 10 min=50pct)

| theodorafemme2001 a răspuns:

Daca vrei, prin clik-uri, dar este foarte greu... vreo 50 de euro in 3 luni... deci iti pierzi timpul.