| Nutemaiholbadarling a întrebat:

Voua va merge whatsapp-ul?batting eyelashes

9 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Mie nu imi merge

suntserios
| suntserios a răspuns:

Merge ca dracu... 1 min da, 3 ore nu.

| andrei1237 a răspuns:

Da! Tie iti merge?

| ClauditaSmile a răspuns:

Da, imi merge

| Curious1324 a răspuns:

Nu, pentru ca s-a dat o,, lege`` sa platim 1 euro pe luna, pentru ca wapp e cu taxa acum, si nu stiu cum sa fac sa il platesc crying

| suntserios a răspuns (pentru Curious1324):

Nu s-a dat nicio "lege", ba mai mult va fi probabil complet gratis deoarece a fost cumparat de facebook si ei prin traditie nu taxeaza serviciile oferite

| Curious1324 a răspuns (pentru suntserios):

Acum merge, cred ca era de la ei, oricum eu asa am auzit sa stii draga/dragul meu:mea ca nu stiu nici ce esti

| Andreeeeaa15 a răspuns:

Au anuntat pe twitter ca este o problema temporara pe care o vor rezolva.