| moodyblues a întrebat:

Vrand sa pun o subtitrare peste film cu BSplayer dau click dreapta, incarcare subtitrare, ma duce la folder-ul subtitrarii(deschidere) insa ce fac daca nu imi apare sub nici o forma subtitrarea in,, deschidere"? am mai incercat si unirea prin nume a video-lui cu subtitrarea sau acea,, tragere".

Răspuns Câştigător
| Sebby_6032 a răspuns:

In ce format e fisierul de subtitrare?
Ar trebui sa fie in format srt sau sub. Daca nu, nu merge.
Cauta subtitrarea filmului pe http://www.titrari.ro/ si sigur gasesti una buna

5 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Daca nu merge s-o tragi cu mouse in bsplayer probabil nu e buna. Citeste-o in notepad si vezi ce contine. Daca pare ok si are ceva erori poti folosi un editor cum ar fi subtitle workshop.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu e subtitrarea buna sau are extensia gresita. Trebuie sa cauti alta. Pentru ce film? Poate o am la indemana.

| moodyblues explică:

Oricare as lua-o imi apare,, error can't open file''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va multumesc amandurora.formatul era de vina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa iei o versiune de BSPlayer mai nou...presupun ca nu il ai pe acela Pro