| Alinaaa123 a întrebat:

Vreau aplicatii pentru Android big grin. Bune si frumoase. Dau funda la cele mai multe si cele mai interesante :*

2 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Pou & Subway Surfers & Temple Run & SongPop & Draw Something

| Anonim1a a răspuns:

Shazam, Pou, Temple Run, Angry Birds, Yahoo Messenger, Subway Surffers, Viber, Asphalt(7big grin),Battery HD, Bancuri, Fruit Ninja, Ice Age. Astea le am (sau le-am avut de-a lungul timpului ) eu si mi-au ramas in minte ca niste aplicatii frumoase, folositoare.(ordinea e intamplatoare) happy Sper ca te-am ajutathappy
O zi buna happy