| liviuanonimus44 a întrebat:

Vreau o configurare de PC pentru gaming pana in 2000lei.Preferabil 1700lei, 1800lei insa vreau sa imi mearga gta 5 la mediu.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Cu configuratia aceasta : http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1022102/ ai putea rula GTA V la detalii medii, pe viitor recomand adaugarea unui modul de ram de 4gb suplimentar. Stiu ca am depasit bugetul tau cu peste 100 lei, dar deja s-au cam facut compromisuri si nu e bine. Este cea mai ok configuratie in bugetul acela.

1 răspuns:
| AlexandruDan96 a răspuns:

Nu cred ca aparut GTA 5 pe pc pana acum, dar daca apare la 2000 lei pc nu o sa il ruleze nici la minim.