| RadeanuAK47 a întrebat:

Achizitionarea unu PC bun

>Imi puteti recomanda niste PC-uri bune.

>pretul sa fie de la 1800lei pana la 2000lei.

>PC-ul sa fie pentru jocuri.

>|PC nou nu conteaza magazinu eMAG; altex; etc |;| PC la mana a 2 sa fie pe olx sau alte site-uri in Iasi.|

>sa mearga jocurile :{GTA IV; (GTA V low&mediu); Zula; CsGo; Farming Simulator 2017

Bafta big grin

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://www.calculatoareok.ro/......0-1gb.html
Eventual poti schimba placa video cu una mai buna din alta parte.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apropo! Nu lua de la oricine ci doar din magazine cu factura si garantie. Pe OLX poti sa iei teapa.

| AndreiTrifan a răspuns:

Cu aceat sistem te poti juca jocurile care le dorești, gta 5 il poti juca pe very high cu 50 de fps! Este mai scump cu 200 de lei dar te asigur ca acest sistem duce majoritatea jocurilor in 1080 p cu setari high very high in unele jocuri si medium in altele! https://www.pcgarage.ro/......2gb-gddr5/