| EdyBoboc a întrebat:

Vreau o idee (sau 3 mai sigur) despre aceasta tema:
Despre ce sa creez un site?
>-Ma refer la site de prezentare
>-Dau funda la cel mai bun raspuns (cu mai multe idei).
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Prezentare de produse
Prezentare de soluții inovatoare în domeniile în care te pricepi
Prezentare de filme noi apărute
Prezentare de formații de muzică din toate timpurile
Succes

| EdyBoboc explică (pentru DeyCj):

Frate, mersi, dar nu stiu cum sa ma explic.
Vreau prima pagina sa fac ceva mai unic, ca dupa pot sa fac alte "mini-site-uri" cu filme..muzica si sa le leg cu prima pagina. Concluzia: Ce sa pun pe prima pagina si un titlu adecvat. sad

| DeyCj a răspuns (pentru EdyBoboc):

Aici deja intervine creativitatea ta.Și eu am legat mai multe site-uri de unul singur folosind artificii cum ar fi de exemplu tituri de pagini de site ce redirectează spre un alt site, deoarece fiind limitat de platformă la 100 mb conținut stocat pe un site, nu am avut alternativă.Așa a luat naștere așa ceva:
http://bit.ly/1qk5Zf8 (link scurtat)

| EdyBoboc explică (pentru DeyCj):

Nu am inteles ce ai vrut sa-mi arati pe site-ul ala...dar o sa-ti dau funda pe primul' raspuns si cand termin site-ul iti dau link-ulwinking

| DeyCj a răspuns (pentru EdyBoboc):

Ok.Mersi de trofeu. Sporuri.
Cu site-ul ăla ideea e să îți arăt cum am legat 6 site-uri sub unul singur.Ai obesrvat că nu se vede acest lucru nu?
Era o idee de cum poți face și tu asta. Evalabilă pe orice platformă nu numai pe Google)pe care am făcut site-ul meu,(este un subsecțiune aacestuia))

| EdyBoboc explică (pentru DeyCj):

Aha...mersi oricum! big grinwinking